Czempionat małopolski

Pragnę serdecznie zaprosić na XVII Narodowy Młodzieżowy Czempionat Koni Małopolskich, który odbędzie się 26-27. lipca 2014r. w Stado Ogierów Białka (Krasnystaw).

Podczas czempionatu będzie można obejrzeć także moją wystawę fotografii pt. „Konie na Kresach”, pierwszą na rodzinnej ziemi – Zamojszczyźnie. Wstępuję tutaj nie tylko jako autorka zdjęć, ale również jako fundatorka dwóch nagród, którymi są oprawione fotografie. Jedna widnieje na promocyjnym plakacie (Portret Arabii), druga zaś to znana i ciesząca się sporą popularnością fotografia końskiego oka. Już dziś gratuluję zwycięzcom.

Wszystkie fotografie są wystawione na sprzedaż i będzie je można nabyć po zakończeniu ekspozycji.

Projekt Białka. jpgCała impreza ma na celu wyłonienia Czempiona Polski Ogierów Młodszych oraz Czempiona Polski Klaczy Młodszych. Przewidziany jest również konkurs Najlepszego Konia Pokazu „Best in Show”, oraz inne pokazy specjalne.

Czempionat organizowany jest dla koni rocznych, dwuletnich ogierów oraz rocznych, dwuletnich i trzyletnich klaczy hodowli krajowej, wpisanych lub spełniających warunki wpisu do księgi głównej koni rasy małopolskiej. Organizatorzy czempionatu przewidują klasy w ręku oraz konkurs skoków luzem.

Program pokazu obejmuje dwa dni.  Impreza rozpocznie się w sobotę 26. lipca o godz. 8.30 i trwać będzie do godz. 19.00. W niedzielę pokazy zaczną się o godzinie 10.00 a zakończy je pokaz specjalny przewidziany na godzinę 15.30.

Źródło: http://www.lzhk.pl/data/2014/bialka_regulamin.pdf

Jeszcze raz serdecznie zapraszam do Białki!